Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Windows 10 Mobile artık çok yalnız!

  • Eklenme: 16 Nisan 2018 13:22
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Instagram, mobil uygulamasının Microsoft Store’u bugün terk etmesiyle beraber Windows 10 Mobile’ı vazgeçmiş gibi görünüyor.

Microsoft’un çevrimiçi mağazasına baktığımızda Instagram’ın yalnızca PC versiyonunu görebiliyoruz. Alt tarafta ise telefonlar için “uygulama aygıtınızda çalışmaz” anekdotu görülüyor. Instagram’ın Windows 10 Mobile yardımını neden sonlandırdığı şimdilik öğrenilmiyor, zira Instagram’dan veya ana şirket Facebook’tan gelen rastgele bir söyleme yok. Ancak Windows 10 Mobile’ın süratle terk edilen bir platform olduğunu öğreniyoruz ve bu surattan Instagram’ın gidişi sürpriz değil.

Instagram’ın Windows 10 Mobile uygulaması, geçen sene birkaç kere aktüellenmişti. Uygulama bu aktüellemeler sırasında Windows 10’lu PC’ler ve mobil aygıtlar için öykülerde efekt kullanabilme gibi bir hayli yeni işleve kavuşmuştu. Bu aktüellemelerden evvel ise kaybolan fotoğraflar yollayabilme, Windows 10 Mobile aygıtlarında resimleri kaydolabilme, Instagram Live videolarına ulaşım gibi işlevler sunulmuştu.

Evvelki HaberTeknolojiye Ayak Uydurun Kablolardan Kurtulun  

,

71 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.