Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Volkswagen logosu değişiyor

  • Eklenme: 20 Nisan 2018 02:48
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimageimageimage

İlan Açıklaması

Alman otomotiv devi Volkswagen’ınimaj tazelemek için ikonik Volkswagen logosunu bir kez daha değiştiriyor. En son 6 yıl değişen “VW” logosunun “daha renkli” olacağı ifade ediliyor.
Volkswagen logosu değişiyor Audi, Bently, Bugatti, Seat, Porsche ve Lamborghini gibi şirketlerin sahibi olan Alman otomotiv devi Volkswagen “Diesel Gate” skandalının ardından yeni bir imaj çalışması başlatmıştı
Volkswagen logosu değişiyor Volkswagen’ın pazarlama sorumlusu Jochen Sengpieh katıldığı toplantıda, Volkswagen’ın elektrikli araçlara yöneleceğini ve bu anlamda oluşturacakları yeni kimlikleri için logo değişimi gerçekleştireceklerini açıkladı. devamı aşağıda Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! 'Hayvanlık ettim beni affedin' 'Hayvanlık ettim beni affedin' ‘Hayvanlık ettim beni affedin’ devamı
Volkswagen logosu değişiyor 2019 yılında ortaya çıkacak olan yeni Volkswagen logosu Volkswagen’ın yeni kimliğini yansıtacak ve “daha renkli” olacak.
Volkswagen logosu değişiyor 2012 yılında logosunu 3 boyutlu olacak şekilde değiştirilen Volkswagen’ın logosu 1939 yılından beri orijinal logoya sadık kalınarak ufak dokunuşlarla değiştirilmişti.
Volkswagen logosu değişiyor İlk günden bu yana pek çok kez değişen logonun yeni hali merakla bekleniyor

, , , ,

59 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.