Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Uluslararası İstanbul Film TV Forum ve Fuarı 15-17 Kasım’da

  • Eklenme: 10 Ağustos 2018 20:07
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimage

İlan Açıklaması

Kültürlerin ve kıtaların birleşme noktası İstanbul, bu kez iletişim, medya ve sinema sektörünün önemli temsilcilerine ev sahipliği yapıyor. IFTV, Uluslararası İstanbul Film TV Forum ve Fuarı 15-17 Kasım tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde misafirlerini ağırlayacak.

Fuarda, Türkiye ve yurt dışındaki yayıncılık sektöründen, TV kanallarından, yeni teknoloji ve medya firmalarından, film prodüksiyon tedarikçilerinden, film ve dizi prodüksiyon şirketlerinden, film ve dizi ihracat şirketlerinden temsilcilerürle olacak.

Teknolojik gelişmelerle hızlı bir dönüşüme uğrayan sektör önde gelen isimleri, yüz yüze iletişim kurma imkanı bulacak, sorunlara çözüm imkanı bulacak. Güncel konuların da ele alınacağı forumda, yeni işbirliği imkanlarının kapısı aralanacak.

Uluslararası İstanbul Film TV Forum ve Fuarı, son 10 yılda büyük bir atılımla yaklaşık 300 milyon dolar ihracat katkısına ulaşan dizi sektörü için de yeni bir platform imkanı sağlayacak. Son dönemde tarihi yapımlarıyla ön plana çıkan sektörün sloganı, “Size anlatacak daha çok hikayemiz var” olacak.Sektör temsilcileri, fuarda kurdukları işbirliği imkanlarıyla uluslararası alanda etkinliklerini artırmaya çalışacak.

Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) ve CEO Event işbirliğinde düzenlenen forumun programında, ulusal ve uluslararası vizyonerler ve açılış konuşmacıları yer alacak.

 

öne çıkanlar

“Kafanı taşa sürter, kıvılcım çıkartırım”

Talisca’dan olay açıklamalar

Kısa yoldan zengin olmak istediler

, ,

91 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.