Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Samuel Eto’o’nun Antalyaspor taraftarına cinsel uzvunu gösterdiği iddiası

  • Eklenme: 17 Nisan 2018 11:36
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimageimageimageimage

İlan Açıklaması

Atiker Konyaspor’un yıldızı Samuel Eto’o’nun, Antalyaspor karşılaşmasında sahaya sahte dolar atarak kendisini protesto eden taraftarlara cinsel uzvunu gösterdiği iddia edildi. Görüntüleri araştıran Antalyaspor yönetimi, Eto’o’yu Türkiye Futbol Federasyonu’nun TFF disiplin heyetlerine şikayet etmek için hazırlıklara başladığı bilindi.
Samuel Eto'o'nun Antalyaspor taraftarına cinsel organını gösterdiği iddiası Antalyaspor’un pazar günü sahasında oynadığı Atiker Konyaspor karşılaşmasında kırmızı beyazlı taraftar Samuel Eto’o’yu protesto ederek, üzerinde yıldız futbolcunun resmi bulunan temsili 100 doları sahaya attı. Eto’o da taraftarın protestosuna asaplı halleriyle karşılık verdi. Karşılaşma boyuca ayağına her top gelişinde ıslıklanan ve yuhalanan Eto’o’nun devre arasında tünele doğru ilerlerken kendisine sahte dolar atan taraftarlara cinsel uzvunu gösterdiği iddia edildi. Eto’o’nun tünele giderken tribünden çekilen görüntüleri sosyal medyada süratle dağıldı. Kırmızı beyazlı taraftarlar Antalyaspor’dan Atiker Konyaspor’a transfer olan Eto’o’ya tepki göstererek, sosyal medyadan yaptıkları çağrılarla TFF’nin yıldız futbolcuya ceza vermesini arz etti.
Samuel Eto'o'nun Antalyaspor taraftarına cinsel organını gösterdiği iddiası Antalyaspor yönetimi de Eto’o’nun tünele girerken cinsel uzvunu gösterdiği iddia edilen anı izleyerek, kulübün avukatlarıyla analiz başlattı. Kulüp avukatlarının araştırma sonrasında hazırlayacağı dosya, kırmızı beyazlı idareyicilerin bu akşam hakikatleştireceği idare heyeti buluşmasında değerlendirilecek. Antalyaspor idaresinin Eto’o’nun cinsel uzvunu gösterdiği iddia edilen görüntüleri sebebiyle TFF’ya müracaat eterek, yıldız futbolcuya ceza verilmesini arz edeceği bilindi. devamı altta Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı Daha Önceki Galatasaraylı futbolcuya yumruklu hücum Süper Lig'de şike iddiası Süper Lig'de şike iddiası Süper Lig’de hile iddiası devamı
Samuel Eto'o'nun Antalyaspor taraftarına cinsel organını gösterdiği iddiası Antalyaspor Basın Lafçısı Cumhur Arıcı, Eto’o’nun hareketinden çok rahatsız olduklarını dile getirdi. O anı görenlerin çoğunlukla Eto’o’nun tutumuna tepki gösterdiğini anlatan Arıcı, “Şu anda alınan bir karar yok. Görüntüleri inceliyoruz. Avukatlarımız da bundan sonra hangi adımların atılabileceğini değerlendiriyor. Bu akşam idare heyeti buluşmasında idare olarak bir karar alacağız. Bu görüntüler üzerine kesinlikle bir adım atılacak” dedi.
Samuel Eto'o'nun Antalyaspor taraftarına cinsel organını gösterdiği iddiası Eto’o’nun Antalyaspor’da forma giydiği yarıyılda yıldız futbolcunun ekibe çok büyük katkısı olduğunu vurgulayan Arıcı, Atiker Konyaspor’a transfer sürecini de şöyle anlattı:
Samuel Eto'o'nun Antalyaspor taraftarına cinsel organını gösterdiği iddiası “Biz Eto’o’yu yollamadık. Eto’o’nun ekipten dağılmasının ardından tenkitler aldık. Biz o yarıyıl Eto’o ile uyuşabilmek için her yolu sınadık. Sonra bildik ki Konyaspor ile kontrat imza atmış. Biz boşuna gayret göstermişiz. Antalyaspor taraftarı bizi Eto’o’yu gönderdik diye tenkit etti ama biz Eto’o’yu yollamadık. Eto’o’nun 2 senelik kontrat dayatması ısrarla paralarının ödenmesini istemesi ve sonrasında ekibin güç gününde ekonomik bahanelerle kulüpten bölmesi sebebiyle Antalya ulusu tepki gösterdi.” devamı altta 'Hayvanlık ettim beni affedin' 'Hayvanlık ettim beni affedin' ‘Hayvanlık ettim beni bağışlayın’ Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! devamı
Samuel Eto'o'nun Antalyaspor taraftarına cinsel organını gösterdiği iddiası Eto’o’ya yapılan protesto sonrası Antalyaspor taraftarının sadakatsizlikle tenkit etilmesinin haksız olduğunu aktaran Arıcı, taraftar tepkisinin sert olmadığını söyledi.

, , ,

72 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.