Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Samsung’dan “internetsiz” telefon

  • Eklenme: 16 Nisan 2018 18:24
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Samsung, bu kere değişik bir yaklaşımda bulunarak, internet çağında, tamamen internetsiz bir uslu telefon tanıtarak dikkatleri üzerine çekti. Evet, Samsung’un yeni telefonu Galaxy J2 Pro, hiçbir biçimde internete bağlanmıyor, içinde LTE, Wi-Fi, 3G ve eşi irtibatları bulundurmuyor. Peki, Samsung neden böyle bir uslu telefon yaptı?

Samsung’un Galaxy J2 Pro ile iddiası, uslu telefon kullanmak isteyen ama internete bağlı olmak istemeyen kullanıcıları desteklediği gibi, talebeleri hedefliyor. Çocuklarını internetten gözetmek isteyen ebeveynlerin seçimi olabilecek olan Galaxy J2 Pro, Kore’de şu an satışa çıkmış durumda.

Samsung Galaxy J2 Pro’da rastgele bir internet irtibatı bulunmadığı için, telefonda yapabilecekleriniz de bir hayli hudutlu elbette. Instagram, Facebook, YouTube, WhatsApp ve eşi internet tabanlı hiçbir uygulama ve oyunu çalıştıramadığınız Galaxy J2 Pro’nun teknik özellikleri ise şöyle:

Samsung Galaxy J2 Pro’nun maliyeti ise 185 Dolar karşılığı 199 Won.

İLGİLİ HABER iPhone vefayı üst seviyede Evvelki HaberWindows’ta Dosya İlişkilendirmelerini Tertip Edin Sonraki HaberYeni Kripto Para Üniteyi Borsası Bitexmar Açıldı!

,

42 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.