Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Samsung dizüstü serisini yeniledi

  • Eklenme: 4 Nisan 2018 08:25
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimage

İlan Açıklaması

Samsung, Notebook 3 ve 5 serisine ait hafif, ince ve taşınabilir 3 yeni modelini duyurdu. İşte modellerin tüm teknik özellikleri!

Güney Koreli işletme Notebook 3 ve 5 serilerine yeni jenerasyon aboneler ilave etti. İkisi Notebook 3, birisi Notebook 5 serisine ait olmak üzere toplamda üç modelini resmileştiren Samsung, dizüstü bilgisayarları yüksek ekipmanı taşınabilirlik ile birleştirmek emeliyle planlamış.

Üç bilgisayarın da teknik özellikleri çok eş, fakat onları birbirinden ayıran bazı noktalar mevcut. Misalin Notebook 3’e ait ilk model, öteki ikiliden değişik olarak 14 inçlik ekran ebadına sahip. Bu, onu modeller arasında 1.68 kilogram ağırlığı ile en hafif yapıyor. Ağabeyleri ile ortak biçimde 43 W/h’lik pile sahip olan laptop, yeniden aynı biçimde Intel’in 8. ve 7. jenerasyon operasyoncu alternatiflerinden eforunu alıyor. Değişik değişmez disk alternatifleriyle birlikte HDD + SSD opsiyonu da bulunan bilgisayarın harici bir grafik operasyoncu barındırmadığını da belirtelim.

Notebook 3’şan öteki modeliyle Notebook 5 arasındaki farklar da oldukça az. İki model de 15.6 inçlik ekran büyüklüğü sunarken, 3 serisine ait olan dizüstü bilgisayar, 720p ve 1080p çözünürlük opsiyonlarını 5’te yalnızca 1080p bulunduruyor. 1080p’lik versiyonunda Nvidia MX110 grafik kartına 720p’de harici yok yer veren Notebook 3’şan ağabey modelinde ise standart olarak MX150 bulunuyor. Ağırlıkları aynı olan iki model arasında, Notebook 5’in çok az bir farkla 19.9 – 19.6 mm daha ince olduğunun da altını çizelim.

Bu ay içerisinde ilk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak olan üç yeni modelin; ikinci çeyrek bitiminden evvel dünya çapında da raflarda yerini alması bekleniyor.

, , ,

64 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.