Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Parasız giriş için akın ettiler

  • Eklenme: 17 Nisan 2018 23:01
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

İlan Açıklaması

Denizli’de Turizm Haftası aktiflikleri çerçevesinde, 2 saat süren Pamukkale’ye fiyatsız giriş için yurttaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Bazı gençler yasak olmasına karşın tarihi yapıların üzerine çıkarak resim sürükletti. Yoğun katılımın olduğu ziyarette bazı yurttaşlar vasıtalarını tarihi yerlerin üzerine park etmesi dikkat çekti.
Bedava giriş için akın ettiler Denizli’de Turizm Haftası aktiflikleri çerçevesinde, 2 saat süren Pamukkale’ye fiyatsız giriş için yurttaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Binlerce Denizlili, parasız giriş için Pamukkale gişelerine akın etti.
Bedava giriş için akın ettiler Denizli’de Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde tertip edilen Pamukkale Ören yerine girişler saat 16.00-18.00 arasında fiyatsız yapıldı. Binlerce Denizlili giriş saatinde ören yeri gişelerinde uzun kuyruklar oluşturdu. devamı altta Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! 'Hayvanlık ettim beni affedin' 'Hayvanlık ettim beni affedin' ‘Hayvanlık ettim beni bağışlayın’ devamı
Bedava giriş için akın ettiler Pamukkale’nin girişlerinin fiyatsız olması ile beraber en kalabalık günlerini yaşayan Pamukkale Ören yerinde Turizm Haftası kutlama merasimi de reelleştirildi.
Bedava giriş için akın ettiler Denizli Valisi Hasan Karahan’ın da katıldığı merasimlerde, protokol açılan stantları ziyaret etti
Bedava giriş için akın ettiler Yurttaşlar beyaz travertenlerde doyasıya eğlenirken, tarihi yerleri de gezdi. devamı altta Süper Lig'de şike iddiası Süper Lig'de şike iddiası Süper Lig’de hile iddiası Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı Daha Önceki Galatasaraylı futbolcuya yumruklu hücum devamı
Bedava giriş için akın ettiler Bazı gençler ise yasak olmasına karşın tarihi yapıların üzerine çıkarak resim sürükletti.
Bedava giriş için akın ettiler Yoğun katılımın olduğu ziyarette bazı yurttaşlar vasıtalarını tarihi yerlerin üzerine park etmesi dikkat çekti.
Bedava giriş için akın ettiler
Bedava giriş için akın ettiler
Bedava giriş için akın ettiler
Bedava giriş için akın ettiler
Bedava giriş için akın ettiler

, , , , ,

52 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.