Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Opera VPN kapanıyor

  • Eklenme: 18 Nisan 2018 12:38
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Telefonunda Opera VPN uygulamasını kullananları üzecek bir haber var. Fiyatsız uygulamanın bu ayın sonunda kalıcı olarak kapatılacağı duyuruldu.

Opera VPN’in fiyatlı versiyonu olan Opera Gold’u kullananlar, isterlerse bir yıllık fiyatsız SurfEasy Ultra VPN hizmetine geçiş yapabilecekler. Opera VPN, SurfEasy’nin ağı üzerinde çalıştığı için bu hücum afallatıcı değil. Opera, Surfeasy Ultra’nın 28 bölge sunduğunu, 5 makineye kadar aynı anda kullanımı desteklediğini ve “katı günlük kaydolmama kaidelerine” sahip olduğunu söylüyor.

Opera VPN’i fiyatsız kullananlar ise SurfEasy Total VPN’e yüzde 80 indirimle geçiş yapabiliyorlar. Bu indirim için Opera VPN’in iOS ve Android uygulamasını kullanmak yeterli oluyor.

Seçenek Fiyatlı ve Fiyatsız VPN’ler

Fiyatsız VPN’ler haliyle sizden fiyat arz etmiyor ancak bazı saklı giderleri olabilir. Bu hizmetlerin bir biçimde para kazanması gerekiyor ve bu, bazen reklam gösterimi, bazen ise sizden bir araya gelen bilgiler anlamına gelebilir.

Fiyatlı bir VPN arıyorsanız, size performans seviyesi yüksek Express VPN’i ve yeniden yüksek performanslı, zengin yapılandırma işlevleri sunan IPVanish’i önerebiliriz.

Fiyatsız bir VPN arıyorsanız, aylık 500MB kotayla gelen TunnelBear’a ve aylık 10GB kotaya sahip Windscribe’a göz atabilirsiniz.

Evvelki HaberMoto G6, Tanıtımdan Evvel Tamamen Göründü  

, ,

70 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.