Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Nova Launcher 6.0 ile Android tutkunlarını sevindirecek özellikler

  • Eklenme: 11 Ağustos 2018 10:23
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimage

İlan Açıklaması

Android telefonların yavaşlamasında bir dönem kullanılan Launcher büyük etkiye sahipti. Bu dönemlerde ortaya çıkan Nova Launcher, yavaşlayan Android telefonları hızlandırmayı başarmıştı.

Düzenli olarak güncellemeler alan ve güncel Android sürümleri ile her zaman uyumlu olan Nova Launcher, bugün yeni sürümünü duyurdu. Nova Launcher 6.0 olarak lanse edilen ve testlerine başlanan yeni sürüm bir çok yeni özellik ile geliyor. Dilerseniz gelin bu özelliklere bir göz atalım.

Nova Launcher 6.0 özellikleri

Geliştirilmiş Ayarlar menüsü düzeni: Dock seçenekleri daha sezgisel bir şekilde çalışacak. Dock artık ana ekranın bir parçası olacak. Nova’nın Ayarlar menüsü artık daha hızlı bir yapıya sahip oluyor. Adaptif Simge seçeneğine kişiselleştirme yapma imkanı geliyor. Klasör ve uygulama çekmecesi simge boyutunun, ana ekrana otomatik olarak eşleştirilmesi seçeneği ekleniyor. Klasörlere yeni pencere stilleri ekleniyor. Bu özelleştirme ile şekil dahil olmak üzere klasörlerin arkaplanını bile değiştirebileceksiniz. Uygulama çekmecesi ana ekrana göre şekillenecek. Arama çubuğunu dilerseniz Google, dilerseniz de Nova Ayarları olarak değiştirebileceksiniz. Klasörler için dikey ve yatay kaydırma seçenekleri ekleniyor. Simgeleri yeniden boyutlandırmak için artık Nova Prime’a sahip olmanız gerekmiyor. Bu özellik ücretsiz sürüme de geldi.

Nova Launcher 6.0

Bu özelliklerin yaz sonuna doğru kullanıma sunulması ve Nova Launcher‘ın Android 9.0 Pie ile uyumlu olması bekleniyor. Eğer bu sürümü şimdiden test etmek isterseniz buradan APK. dosyasını indirebilirsiniz.

 

öne çıkanlar

Talisca’dan olay açıklamalar

Dikkat zamlı ödenecek!

Polisi şoke eden düzenek! İpi çekince…

, ,

81 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.