Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Kağıt kalemler de değişiyor…

  • Eklenme: 10 Nisan 2018 13:42
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimage

İlan Açıklaması

Türkiye’de Hokka Bilişim tarafından kullanıcılara sunulan N2 model uslu kalem teknolojisi, özel mikro baskılı uslu bir defter ve NeoNotes ismi verilen uygulamanın yüklü olduğu Android, iOS veya Windows 10 tabanlı, bluetooth özelliğine sahip bilgisayar, tablet ya da telefonla beraber çalışıyor.

Tükenmez kalemi hatırlayan mahsulün içinde çift çekirdek operasyoncu bulunuyor. Kalemin ucundaki optik okuyucu, Ncode özellikli uslu defterin sayfalarına yazılanları eş zamanlı takip ederek, anında uygulamanın yüklü olduğu aygıta aktarıyor. Böylece tüm yazılar ve çizimler, bilgisayar, tablet veya telefondaki sanal defterin sayfalarına kaydolunuyor. İstenirse sayfaya ses kaydı da ilave edilebiliyor. Kullanıcılar, el yazısıyla oluşturdukları metinleri, dijital yazıya dönüştürebildikleri gibi, uslu defterlerindeki sayfaları JPEG & PNG, PDF, TEXT ve SVG formatlarında e-mail veya WhatsApp üzerinden de paylaşabiliyor.

Tüm bunlara ek olarak takribî 1000 sayfalık metne denk gelen 90 megabaytlık dahili belleğe sahip kalem, cep telefonuna veya öteki başka bir aygıta bağlı olmasa da yazılanları ve çizilenleri, sonrasında sanal deftere aktarmak üzere hafızasında saklayabiliyor.

El yazısını, dijital metne dönüştürüp paylaşım ihtimali

2018040914164467385.jpg El yazısını, dijital metne dönüştürüp paylaşım imkanı

N2 uslu kalemin en ehemmiyetli özelliği, uslu defterdeki el yazısını, evvel dijital metne dönüştürüyor. Ardından lüzumlu tertip etmeleri yaparak, dilediğiniz bireye e-mail olarak gönderme basitliği sağlıyor. Bu sayede uslu kalem ile yakaladığınız anekdotları, tablet ya da bilgisayara aktarmak için yine klavye ile yazmanıza gerek kalmıyor.

Tek bir kalemle rengarenk çizimler…

Sıradan stilde yaptığınız tüm mesleksel veya hobi emelli çizim ve fotoğrafları, uslu kalem ile apayrı bir ebada taşıyabilirsiniz. N2 kalem, uslu defter üzerine her zaman siyah renk yazıyor. Ancak, tablet, bilgisayar ya da telefonunuzdaki sanal defterinize yansıyan çizimleri dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Bu sayede onlarca değişik renkte boya kalemi yerine, tek bir kalemle rengarenk çizimler yapabilirsiniz.

Uslu deftere yazılanlar Bulut’ta gizli

2018040914165211185.jpg Akıllı deftere yazılanlar Bulut'ta saklı

N2 Uslu Kalem ve defteri kullananlar, uygulamadaki sanal defterlerine aktarılan tüm anekdotları, yazıları, çizimleri ve fotoğrafları Evernote, OneNote, Google Drive ve Adobe Creative Cloud gibi bulut hizmetlerini kullanarak, yedekleyebiliyor, aralıksız olarak aktüel yakalanabiliyor ve gerek dinlediklerinde paylaşabiliyor.  Misalin, uslu kalem uygulamasının yüklü olduğu telefon, tablet veya bilgisayara bulut montajı yapıldığında, uslu kalem ya da defteriniz yayınızda olması dahi, istenilen içeriklere her zaman erişebilirsiniz. 

Yaşamı basitleştiren NeoSmartpen uslu kalem ile hemen her gereksinime göre planlanan bol muhtelif ve uygun maliyetli uslu defterleri hakkında daha ayrıntılı bilgi ve alışveriş için http://www.ehokka.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Evvelki HaberWindows 3.0 File Manager Yayınlandı! Sonraki HaberTim Cook, Apple’ın Saklılık Siyasetini Konuştu

,

51 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.