Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Kadın doğum ve çocuk hastanesinde yangın paniği

  • Eklenme: 11 Nisan 2018 13:55
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimageimageimage

İlan Açıklaması

Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin elektrik dairesindeki güç kaynağı cihazı alev aldı. Hastanenin bir kısmını kaplayan dumanlar nedeniyle bazı hastalar Devlet Hastanesi’ne sevk edilirken, yangın kısa sürede söndürüldü.
Kadın doğum ve çocuk hastanesinde yangın paniği ©DHA Öğle saatlerinde, Aladağ Mahallesi’nde bulunan Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin zemin katındaki elektrik odasında bulunan güç kaynağı cihazlarından biri alev alarak dumanlar çıkmaya başladı.
Kadın doğum ve çocuk hastanesinde yangın paniği ©DHA Hastane personelinin ilk müdahalesinin ardından olay yerine Bartın Belediyesi itfaiye ekipleri geldi. devamı aşağıda Beşiktaş ucuz kurtulmuş! Beşiktaş ucuz kurtulmuş! Beşiktaş ucuz kurtulmuş! Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı devamı
Kadın doğum ve çocuk hastanesinde yangın paniği ©DHA Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Abdullah Danışman hastaneye gelerek, dumanların çıktığı bölümde incelemelerde bulundu.
Kadın doğum ve çocuk hastanesinde yangın paniği ©DHA Hastanenin bir kısmını kaplayan dumanlar nedeniyle bazı hastalar Bartın Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. İtfaiyenin kısa sürede müdahalesinin ardından yaklaşık 15 dakika elektriksiz kalan hastaneye yeniden güç kaynağı olmadan elektrik verildi.
Kadın doğum ve çocuk hastanesinde yangın paniği ©DHA Başhekim Danışman, “Güç kaynağı cihazlarımızdan birinde alevlenme olmuş, ilk müdahaleyi personelimiz yapmış, sonra itfaiyemizde gereken tedbiri almıştır. Korkulacak bir durum yok” dedi.

, , ,

61 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.