Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

İş adamını cinayetinde eşi ve oğulları böyle ortaya çıktı

  • Eklenme: 18 Nisan 2018 14:30
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Torbalı’ya bağlı kırsal Ahmeti ve Zeytinköy mahalleri arasında kalan ormanlıkta, geçen pazar günü, yanmış cip görenler, jandarma takımlarına haber verdi. İhbarla vaka yerine gelen takımların yaptığı analizde, 35 TTG 35 plakalı cipte yanmış erkek cesedi bulundu. Plakası üzerinden yapılan araştırmada, vasıtanın, Torbalılı tuğla fabrikası sahibi iş insanı Murat Cahit Ö.’ye ait olduğu anlaşıldı. 

Dayanak istediği dostları itiraf etti

Vaka sonrası Murat Cahit Ö.’nün oğullarının dostu Coşkun G., savcılığa giderek, Batuhan Ö. ve Hadi Ö. ile beraber ailesinin babasını öldürdüğünü ve cesetten kurtulmak için kendisinden dayanak istediklerini söyledi. Coşkun G.’nin, ifadesinde, “Vaka günü Hadi Ö. ve Batuhan Ö. beni arayıp dayanak istedi. Konuta gittiğimde Murat Cahit Ö., halının üzerinde uyuyordu. Yattırıp iğneyle bayıltmışlar. Daha sonra halının içinde cipe koydular. Cipi oğulları kullandı. Beraber ormanlık alana gittik. Orada cipi ateşe verip yaktılar” dediği bilindi.

Coşkun G.’nin ifadesinin ardından iş insanı Murat Cahit Ö.’nün eşi Öznur Ö. ve oğulları Batuhan Ö. ile Hadi Ö., jandarma tarafından nezaretine alındı. İtirafçı Coşkun G. ise ifadesinin ardından nezaretine alındı. Takımların yaptığı araştırma, MOBESE kayıtlarından Murat Cahit Ö.’nün cipinin, başka vasıtayla beraber konutun önünden hareket ettiği tespit edildi. Jandarmada susma hakkını kullanan ve ifade vermeyen Öznur Ö., oğulları Batuhan Ö. ile Hadi Ö. ve Coşkun G. harekâtlarının bitirilmesinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. Öznur Ö., adliyeye götürülürken, elleriyle suratını kapadı.

Öte yandan kumara ve gece yaşamına düşkün olduğu öne sürülen Murat Cahit Ö.’nün kıskançlık sebebiyle eşine sık sık şiddet uyguladığı iddia edildi. Torbalı’nın zenginlerinden Murat Cahit Ö.’nün babasına Rakamsal Loto’dan 10 sene evvel 500 bin, 5 sene evvel de 1 milyon lira ikramiye çıktığı bilindi.

, , , ,

37 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.