Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

İnsanlık Suçu yeni bölüm fragmanı: Hülya evi ateşe veriyor!

  • Eklenme: 12 Mayıs 2018 11:18
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Kanal D’nin beğeni ile izlenen dizisi İnsanlık Suçu 12 Mayıs Cumartesi günü yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Cemal’in yakınları tarafından bir kez daha kandırılmasının ardından yaşadığı zorlu süreci anlatacak olan dizide Hülya’nın hamlesi herkesi şaşırtacak. Peki, evi yakma kararı alan Hülya’nın davranışları İnsanlık Suçu’nun yeni bölümünde hangi sonuçları beraberinde getirecek?

İnsanlık Suçu fragman videosu Cemal’in kendisin toparlama çabalarının yine sonuçsuz kalacağını gösterdi. Babaannesinin kendisine oynadığı oyunun farkına varan Cemal, durumu toparlamak için büyük çaba gösterecek. İşte yeni haftada İnsanlık Suçu dizisinde yaşanacakların aktarıldığı tanıtım videosu…

İNSANLIK SUÇU FRAGMAN VİDEOSU

İNSANLIK SUÇU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

12 Mayıs akşamı ekranda olacak bölümle ilgili Kanal D’den yapılan özet açıklaması şöyle; Babaannesi tarafından kandırıldığını öğrenen Cemal büyük bir hayal kırıklığı ve öfke yaşamaktadır. Ona destek olan tek kişi Suna’dır. Diğer yandan oğlu tarafından terk edilen Hülya, onu tekrar kazanabilmek için büyük bir risk alarak evi ateşe verir. Ya ölecek ya da oğlunu yeniden kazanabilecektir. Cemal’in her şeye rağmen Suna ile yakın olması Cevher’i hayal kırıklığına uğratır. Cemal ve Suna ise günden güne birbirlerine daha da yakınlaşırlar.

Gecekonduyu da kaybeden Cemal’in tek umudu Gökhan’dan aldığı iplerle dokuttuğu kumaşlardır. Ama Gökhan onu oyuna getirmiş, hasarlı iplik göndermiştir. Cemal bu oyunun üstesinden gelmek için harekete geçer. Yaptığı zekice planla Gökhan’ı hem iş yaptığı müşteriler, hem de Sami’nin gözünde küçük düşürür. Oyunu geç de olsa anlayan Gökhan, Cemal’e kalıcı bir yenilgi yaşatmanın peşine düşer. Ve bu oyunda çok şaşırtıcı bir müttefiki vardır. Cemal’in annesi Hülya. Hülya oğlunu içine düşeceği cehennemden korumaya çalışırken hayatındaki tek güzelliği elinden aldığının farkında değildir. Suna ise, Gökhan’ın oyunu dâhilinde hayatının en zor seçimini yapmak zorunda kalır.

İnsanlık Suçu yeni bölümleriyle her cumartesi 20:00’de Kanal D’de!

 

, , ,

154 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.