Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Face ID’li Apple Watch

  • Eklenme: 28 Mart 2018 10:55
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimage

İlan Açıklaması

Apple Watch, iPhone X’te kullanılan gelecekçi Face ID surat ile kilit açma teknolojisini kullanarak büyük bir atlama yapabilir. Yeni bir tescil müracaatına göz atacak olursak, burada Apple’ın yeni Apple Watch’un içine kamera yerleştirmeyi düşünüyor olabileceğini görebiliyoruz. Görünüşte neye benzeyeceği gösterilmese de, başka bir tescilde kullanıcı arayüzüne kare biçiminde yerleştirileceği gösteriliyor. 

Yeni iPhone’da olduğu gibi, Face ID’nin Apple Watch’ta da suratınızı tanıyana kadar bildirimleri gizleyeceğini hipotez edebiliriz. Ayrıca, saati her çıkarıp taktığınızda bir PIN girmenize gerek olmadan bilgilerinizi güvene alması da muhtemel olacak.

2018032710571818791.jpg

Apple Watch kamera dedikodularıyla beraber gelen öteki bir iddia da, FaceTime ile bileğinizden video görüşme yapabilmek. Şimdilik bunun olacağından bahsedilmiyor, ama kamera ve batarya ömrü yeterli ise böyle bir özelliğin olmaması ilginç olacaktır.

Bunların yanında, tescillerde saatin kayışında da daha çok sensör olacağından bahsediliyor. Bu sayede fitnes uygulamaları yaptığınız spor hakkındaki bilgileri daha meblağlı bir şekilde elde edebilecek.

Evvelki HaberElimizde: Huawei P20 Pro Ön Analizi Sonraki HaberMotorola Moto G6 Sızdı!

, , , , , , ,

86 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.