Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Estetik dünyasında yeni trend ‘Kendall Jenner’ın meme uçları’

  • Eklenme: 19 Nisan 2018 02:55
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimageimageimageimageimageimage

İlan Açıklaması

ABD’nin New York eyaletinde estetik ameliyatların yeni trendi Victoria’s Secret mankeni Kendall Jenner. Estetik cerrahi ve meme ameliyatı uzmanı Norman Rowe’a göre son dönemde en popüler estetik ameliyat Kendall Jenner’in meme uçlarından yapılması.
Estetik dünyasında yeni trend 'Kendall Jenner'ın meme uçları' ©Shutterstock ABD’nin New York kentinde estetik cerrah ve meme ameliyatı üzerinde uzman Norman Rowe, estetik ameliyatın giderek daha popüler hale geldiğini belirterek, en popüler ameliyatlardan birinin meme ucu ameliyatı olduğunu ifade etti.
Estetik dünyasında yeni trend 'Kendall Jenner'ın meme uçları' ©Shutterstock Rowe, hastalarının ameliyat taleplerinde vücut hatlarını öne çıkaran giysiler giyen ünlülerden ilham aldığını ve bunlardan birinin sık sık ‘seksi ve kadınsı’ göğüs uçlarının görülebileceği giysiler giyen Kendall Jenner olduğunu ifade etti.
devamı aşağıda Meğer herkesi kandırmış! İşte Seren Serengil'in gerçek yaşı Meğer herkesi kandırmış! İşte Seren Serengil'in gerçek yaşı Meğer herkesi kandırmış! İşte Seren Serengil’in gerçek yaşı Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı Eski Galatasaraylı futbolcuya yumruklu saldırı devamı
Estetik dünyasında yeni trend 'Kendall Jenner'ın meme uçları' ©Shutterstock Sputnik’in New York Post’a dayandırdığı habere göre gazeteye konuşan estetik cerrah Rowe “Son zamanlarda belirgin göğüs uçları çok popüler oldu ve trend halini aldı. Birçok hasta göğüs uçlarında çıkıntılı bir görüntü istiyor” dedi.

Estetik dünyasında yeni trend 'Kendall Jenner'ın meme uçları' ©Shutterstock Rowe “Bir hastam ‘Kendall Jenner’ı seviyorum, sütyen takmamasını da. Göğüs uçlarını göremiyorsunuz ama sivriliğini görebiliyorsunuz. Bence bu çok seksi ve kadınsı bir şey’ dedi” ifadelerini kullandı.

Estetik dünyasında yeni trend 'Kendall Jenner'ın meme uçları' ©Shutterstock Yaklaşık 10 dakika süren operasyonda meme ucunun rengi, sertliği ve şekli değiştirilebiliyor. devamı aşağıda 'Hayvanlık ettim beni affedin' 'Hayvanlık ettim beni affedin' ‘Hayvanlık ettim beni affedin’ Bardakların altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? Bardakların altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? Bardakların altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? devamı
Estetik dünyasında yeni trend 'Kendall Jenner'ın meme uçları' ©Shutterstock 700 dolardan başlayan ameliyatta hastanın meme ucuna dolgu enjekte ediliyor ve bu şekil yaklaşık iki yıl korunabiliyor.
Estetik dünyasında yeni trend 'Kendall Jenner'ın meme uçları' ©Shutterstock
Estetik dünyasında yeni trend 'Kendall Jenner'ın meme uçları' ©Shutterstock

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.