Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Esendereli öğrenciler bahar temizliği yaptı

  • Eklenme: 27 Mart 2018 13:17
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Yaşar KAPLAN/YÜKSEKOVA(Hakakari), (DHA)-HAKKARİ’nin Yüksekova ilçesine Ast Esendere Belediyesi, farkındalık meydana getirmek amacıyla Esendere Fazla Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri  ile birlikte çevre temizliği programı düzenledi. 

Esendere Çok Programlı Anadolu Lisesi  öğrencileri “Çöpe Atmayalım Kazanalım” adlı proje zarfında, Esendere Belediyesi ile çevre temizliği yaptı. Esendere Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Aydınlatılmış, Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Kenan Canan, öğretmenler, belediye personeli ve öğrenciler, sokak ve sokaklarda çöp toplayarak temizleme yaptı. Toplanan ve poşetlenen çöpler ise görevliler kadar kamyonlara yüklenerek belde dışındaki çöp metrezine götürüldü. Belediye Başkan Yardımcısı Okumuş, farkındalık meydana getirmek için bu etkinliği düzenlediklerini söyledi. 

FOTOĞRAFLI
 

Hukuki Bilgilendirme

“Yurttan Haberler” kategorisi altındaki içerikler, sistem kadar ajanslardan otomatik olarak çekilip yayına verilmektedir. Bu içerikler üzerinde cnnturk.com editörlerinin herhangi bir tasarrufu yoktur, yükümlülük ilgili ajanslardadır.

, ,

43 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.