Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Erol Köse’ye mapus cezası

  • Eklenme: 16 Nisan 2018 15:53
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Gülben Ergen, Seren Serengil’den sonra Erol Köse’ye de koruma kararını ihlal ettiği bahanesiyle 3 gün zorlama mapusu aldırdı.

Geçtiğimiz Ekim ayında Erol Köse’nin bir

Köse’nin avukatı: Yayınlar daha önceki tarihli

İstanbul Aile Mahkemesi’nde 13 Nisan’da açılan mahkemeye Gülben Ergen’i avukatı Afra Çelik, Erol Köse’yi de avukatı İsmail Filiz temsil etti. Erol Köse’nin avukatı hakaret kapsadığı iddia edilen ve dosyaya sunulan yayınların tarihlerinin muhakkak olmadığını, daha önceki tarihli yayınlar olduğunu ve soyut iddialarla zorlama mapusu verilmesinin istendiğini ileri sürerek iddiaları kabul etmediklerini belirtti. 

Ergen’in avukatı: Koruma kararına karşın hakaretlerini sürdürdü

Gülben Ergen’in avukatı Afra Çelik ise Gülben Ergen’e yürütülen linç kampanyası yürütüldüğünü belirterek, yayın tarihlerinin internetten tespit edilmesinin olası olduğunu ifade etti. Yayınların tarihinin koruma kararından sonra olduğunu belirten Afra Çelik, Erol Köse’nin instagram hesabından devamlı yaptığı paylaşımların cezai ebada eriştiğinde, bu paylaşımları kendisinin yapmadığını söylediğini dile getirdi. 

Karar netleşince Köse cezaevine girecek

Ergen’in avukatı Çelik, sundukları kanıtları istikametinde Köse’ye zorlama mapusu verilmesini arz etti. Duruşma Erol Köse’nin ihtiyat kararını ihlal ettiğini belirterek 3 gün zorlama mapusu verdi. Karar netleşirse Köse 3 gün cezaevinde kalacak. 

, , , ,

94 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.