Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı!

  • Eklenme: 11 Mayıs 2018 16:53
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimageimageimageimageimageimage

İlan Açıklaması

Türkiye’de uzun yıllardır yayımlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasının İngiltere’deki çekimleri yarışma tarihinin en ilginç anlarına sahne oldu. Ampute yarışmacının final sorusu ve verdiği yanıt İngiliz medyasında günün konusu oldu.
Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı! İngiltere’de yayımlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasının son bölümünde yaşananlar sosyal medyaya damga vurdu.
Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı! Ampute yarışmacı Gareth Kendall başarılı bir şekilde 125 bin sterlinlik (728 bin TL) soruya geldi. Ancak tam o noktada bütün stüdyoyu şok edecek bir olay yaşandı. devamı aşağıda İslamiyet'i yayıyor İslamiyet'i yayıyor İslamiyet’i yayıyor Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! devamı
Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı! Kendall’ın 125 bin sterlinlik sorusu şöyleydi: Urquhart Kalesi İskoçya’da hangi gölün kenarında yer almaktadır?
Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı! Soru sorulduğu anda Kendall’ın yüzünde bir şok ifadesi belirirken, hemen ‘Bu soruyu biliyorum’ yanıtını verdi.
Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı! Aslında Kendall’ın sorunun cevabını bilme nedeni oldukça acı bir tesadüftü. Ampute yarışmacı, bacağını Urquhart Kalesi’ni gezdikten sonra geçirdiği trafik kazasında kaybettiğini açıkladı. devamı aşağıda Salih Mirzabeyoğlu beyin kanaması geçirdi Salih Mirzabeyoğlu beyin kanaması geçirdi Salih Mirzabeyoğlu beyin kanaması geçirdi 19 yıllık evlilik tek celsede bitti 19 yıllık evlilik tek celsede bitti 19 yıllık evlilik tek celsede bitti devamı
Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı! Bu açıklamanın ardından stüdyoda çığlık sesleri yükselirken, yarışmacının bütün soğukkanlılığıyla verdiği yanıt sosyal medyada geniş yankı buldu.
Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı! Kendall sorya ‘Loch Ness’ yani Ness Gölü yanıtını verdi ve tam 125 bin sterlin (728 bin TL) ödülün sahibi oldu.
Bilgi yarışmaları tarihinin en ilginç olayı! Bu acı tesadüf kısa sürede İngiltere basının ilgi konusu olurken, yarışmanın gelecek bölümünde Kendall 250 bin sterlinlik soruyu yanıtlayacak.

, , , ,

72 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.