Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Ayrılık sonrası suskunluğa gömülen Muraz Boz’dan ilk paylaşım

  • Eklenme: 17 Nisan 2018 05:22
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimageimageimage

İlan Açıklaması

Murat Boz ile Aslı Enver’in ayrılık kararı magazine bomba gibi düşmüştü. Şarkıcı Murat Boz, Enver ile ufalamasından sonra ilk defa bir paylaşım yaptı.
Ayrılık sonrası sessizliğe gömülen Muraz Boz'dan ilk paylaşım 2.5 senelik ilişkisinin ardından suskun kalan şarkıcı Murat Boz sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.
Ayrılık sonrası sessizliğe gömülen Muraz Boz'dan ilk paylaşım Sosyal medya hesaplarından ayrılıklarıyla alakalı bir söyleme yapmayan ve suskunluklarını gözeten ikili birbirlerini de takip etmeye devam ediyor.

devamı altta 'Hayvanlık ettim beni affedin' 'Hayvanlık ettim beni affedin' ‘Hayvanlık ettim beni bağışlayın’ Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! Dört sevgilisi birden saldırdı! devamı
Ayrılık sonrası sessizliğe gömülen Muraz Boz'dan ilk paylaşım Sabah gazetesinde yer alan habere göre Amerika Birleşik Devletlerine giden Murat Boz annesinin doğum günü sebebiyle bir paylaşımda bulundu.
Ayrılık sonrası sessizliğe gömülen Muraz Boz'dan ilk paylaşım Şarkıcı Murat Boz resmi “İyi ki doğdun annem” anekdotuyla paylaştı.

Ayrılık sonrası sessizliğe gömülen Muraz Boz'dan ilk paylaşım İşte Murat Boz’un Instagram hesabından yaptığı o paylaşım. devamı altta Bardakların altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? Bardakların altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? Kadehlerin altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? Beşiktaş ucuz kurtulmuş! Beşiktaş ucuz kurtulmuş! Beşiktaş ucuz kurtulmuş! devamı

İyi ki doğdun Annem #NedretBoz ❤️

Murat Boz @muratboz’in paylaştığı bir gönderi Nis 16, 2018 at 6:42öö PDT

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.