Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Atatürk Havalimanı’nda UBER’e ve yolcusuna atak

  • Eklenme: 19 Nisan 2018 11:10
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Politikayı ve tüm cemiyeti de bir biçimde taraf haline getiren, ticari bir çekişmenin ötesinde kültürel bir ebat da kazanan “UBER – Sarı taksi” münazarasında yeni bir hadise daha yaşandı. Atatürk Havalimanı’ndan yolcu alan bir UBER sürücüsü, 2 magandanın tekmeli yumruklu atağına uğradı. UBER sürücüsünün uzaklaşmaya çalıştığı vakada saldırganlar peşinden koşarak vasıtayı tutmaya çalıştı. 

Atatürk Havalimanı’nda dün saat 12.00 sıralarında bir yolcu, UBER uygulamasından vasıta çağırdı. Kısa bir zaman sonra havalimanına gelen sürücü yolcuyu vasıtasına aldı. Ardından sürücü yoluna devam etmek istedi ancak bu sırada henüz kimliği tanımlanamayan 2 şahıs, vasıtanın önünü kesti.

2 saldırgan UBER vasıtasına binmeye çalışan yolcuya haykırarak inmesini istedi. UBER sürücüsünün neticesinde de aralarında münakaşa çıktı. Müzakerenin gelişmesi üzerine sürücü kapıyı kapatarak uzaklaşmaya çalıştı. Ancak saldırganlar yumruk ve tekmelerle taşıta saldırarak hasar verdi. Süratle uzaklaşan sürücünün peşinden koşan saldırganlar bir zaman sonra durdu. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yolcuyu indirmeye çalışıp, taşıta saldırdılar

Cep telefonuna yansıyan görüntülerde, UBER vasıtayı havalimanına gelerek yolcuyu taşıta alıyor. Yolcunun taşıta bindiğini gören 2 saldırgan ise taşıta girmeye çalışıyor. Yolcuya haykırarak inmesini söyleyen saldırganlara sürücü tepki gösteriyor. Bunun üzerine saldırganlarla sürücü arasında münakaşa çıkıyor. Müzakerenin gelişmesi üzerine sürücü vasıtasıyla uzaklaşmaya çalışıyor. O esnada saldırganlar taşıta yumruk ve tekme atıyor. Sürücü süratle uzaklaşırken, saldırganlar bir zaman vasıtanın peşinden koşuyor.

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.