Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

Aleyna Tilki kazandığı parayı ne yapıyor?

  • Eklenme: 16 Nisan 2018 17:59
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
imageimageimageimageimage

İlan Açıklaması

18 yaşına giren şarkıcı Aleyna Tilki konser programına sürat verdi.
Aleyna Tilki kazandığı parayı ne yapıyor? Konser evveli basın üyeleriyle toplanarak kendisine yöneltilen suallere yanıt veren genç şarkıcı, ”18 yaşına bastıktan sonra konser programına sürat verdim. Bir yandan da yurt dışı konserlerim devam ediyor” dedi.

Aleyna Tilki kazandığı parayı ne yapıyor? Ailesi de konserde genç şarkıcıyı yalnız vazgeçmezken, bununla alakalı olarak ise, “Onların yanımda olması bana efor veriyor.

devamı altta Ne yaptın Cansu! Paylaştığı fotoğrafla rezil oldu Ne yaptın Cansu! Paylaştığı fotoğrafla rezil oldu Ne yaptın Cansu! Paylaştığı resimle rezil oldu Bardakların altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? Bardakların altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? Kadehlerin altındaki bu oyuk bakın ne işe yarıyor? devamı
Aleyna Tilki kazandığı parayı ne yapıyor? Bugün annem, babam ve kardeşim yanımda. Yurt dışı konserlerinde kesinlikle annem veya babam yanımda oluyor” dedi.

Aleyna Tilki kazandığı parayı ne yapıyor? “18 yaşına basması sonrası hesaplarını kendi hakimiyet etmeye başladı” biçiminde çıkan habere de sarihlik getiren Aleyna Tilki, “Hesaplarımı ben değil ailem takip ediyor hala. Ben hala harçlık alıyorum ailemden. Bir de benim hesabım var oraya uyuyor o surattan hiç o tarafları kurcalamıyorum. İlerleyen zamanlarda çok hoş işlere imza atarak iş bayanı olmak istiyorum ama daha bunlar için erken natürel” dedi.

, , ,

41 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.