Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

5 litre atık yağ getirene 1 litre deterjan hediye

  • Eklenme: 27 Mart 2018 17:29
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ’nin merkez Melikgazi Belediyesi, nebati atık yağ birleştirme sistemini daha yaygın ayla getirmek için 5 litre yağ atık biriktirenlere 1 litre bulaşık deterjanı hediye edecek.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, nebati atık yağ birleştirme sistemine dahil edilen işletme ve hanelerden ülke genelinde halkın bilinçlenmesi ile atık yağ toplamada galibiyet sağlandığını söyledi. Melikgazi Belediyesi olarak atık yağ toplanılmasında yeni bir kampanya başlatacaklarını bildiren Başkan Memduh Büyükkılıç, “Çevre duyarlığı ve geri değişim tamamen eğitim odaklı bir olgudur. Halkı bilgilendirme ve bilinçlendirme de ne kadar başarılı iseniz o derece atıkları bereketli bir şekilde toplarsınız. Bu neden ile Melikgazi Belediyesi olarak atıkların toplanılmasında eğitime büyük ağırlık veriyoruz. Yıllar itibari ile atık yağ toplamada büyük yükselme göstermektedir. Bu bilinçlendirmeyi kampanyalar ile cesaretlendirmek istiyoruz. bu nedenle 1 Nisan 2018 gününden itibaren 5 litre atık yağ biriktirene 1 litre bulaşık deterjanı verilecek” dedi.

FOTOĞRAFLI

Yasal Bilgilendirme

“Yurttan Haberler” kategorisi altındaki içerikler, sistem göre ajanslardan otomatik olarak çekilip yayına verilmektedir. Bu içerikler üstünde cnnturk.com editörlerinin herhangi bir tasarrufu yoktur, mesuliyet ilgili ajanslardadır.

, ,

89 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.