Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol! | Giriş Yaprss

 

20 dolar haftalığını almak için iş dostlarını öldürmüşler

  • Eklenme: 3 Nisan 2018 13:43
  • Kalan Zaman: Bu ilanın süresi doldu.
image

İlan Açıklaması

Sarayburnu’nda bir hafta evvel Afgan tebaalı Nurzaman Talas 30’u 20 dolar haftalığını almak için bıçaklayarak öldürdükleri iddia edilen Afgan tebaalı 4 birey polis tarafını tutuldu. Kuşkuluların kağıt toplayıcısı olarak çalıştıkları ve aynı ambarda kaldıkları bilindi. Kuşkululardan 3’ü hapsedildi.

Fatih, Aksaray Semti, Sarayburnu mevkiinde geçtiğimiz pazartesi günü alana gelen vakada Nurzaman Talas30 ile kardeşi Ferit Talas bıçaklı hamleye uğramıştı. Saldırı neticeyi Nurzaman Talas kaldırıldığı sağlık kurumunda yaşamını kaybederken, Ferit Talas ağır yaralanmıştı. Cinayet Ofis Amirliği tarafından hadiseyle alakalı başlatılan soruşturmada iki kardeşin, kağıt toplayıcısı olarak bir kağıt ambarı için çalıştıkları ve haftalık 20 dolar fiyat aldıkları tespit edildi.

20 dolar için öldürmüşler

Hadise günü haftalıklarını alan iki kardeşin dolaşmak için Sarayburnu’na geldikleri, bu sırada kendilerini takip eden iş dostlarının atağına uğradığı tanımlandı. Polis kuşkuluların kaldığı Güngören’deki kağıt ambarına yaptığı baskında Afganistan tebaalı Bilal A.23, Ali Ş.22 Zabet İ.20 ve Sahir S.24 nezaretine alındı. Kuşkuluların haftalık aldıklarını bildikleri dostlarını takip ederek parayı almaya çalıştıkları, onların sabretmesi üzerine bıçaklama vakasının alana geldiği bilindi.

3’ü hapsedildi

Poliste harekâtları bitirilen kuşkulular Bilal A.23, Ali Ş.22 Zabet İ.20 ve Sahir S.24 hapsedilirken, öbür kuşkulu hür vazgeçildi.

, ,

46 kez görüntülendi, 1 kişisi bugün görüntüledi.

  

Yorum

Yorumlara Kapalıdır.